• Üsküdar/İstanbul
  • Çengelköy, Bahçelievler Mah.
  • +90 216 332 55 52
  • info@turgay.com.tr
  • 09.00 - 19.00
  • Çalışma Saatlerimiz

Kurumsal

Turgay Turizm Taşımacılık

1996 Yılında kurulan firmamız, öğrenci ve personel taşımacılığında kısa sürede ön plana çıkmış, çalıştığı kurumların güven ve takdirini kazanmıştır. İnsana hizmetin hassasiyetinin bilinciyle hareket eden, ortak sorumluluk anlayışına sahip profesyonel yönetim kadromuz, eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız, yüksek model, konforlu güvenli ve hijyenik araçlarımızla rahat ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Firmamız sektörde standartları belirleyen teknolojik ve sektörel gelişimi takip ederek sürekli kendisini yenilemektedir. Ayrıca teknoloji, bilgi ve tecrübe kaynaklarımızı sistemli ve disiplinli bir çalışmaya dönüştürerek, dürüstlük ve insana saygı ilkesiyle en yüksek kaliteyi hedefleyen hizmet bilincimizin karşılığını sürekli artan müşteri portföyümüz ve işimizi doğru yapmış olmanın haklı gururuyla almaktayız.

Şirketimizden hizmet alan kurum personelinin aldığı sorunsuz hizmetin aynı zamanda onların psikolojik durumuyla paralel iş gücünde de olumlu yönde etki ettiği, dolayısıyla bu olumlu etkinin ülke ekonomimize yansıdığı kanaatindeyiz. Bununla birlikte, geleceğimiz olan çocuklarımızın da okullarına güvenli, rahat ve mutlu ulaşmasını sağlamak, onlarının motivasyonlarını arttırıp başarılarında payımız olabileceğini düşünmek bizleri ayrıca mutlu etmektedir . Kalitemizdeki istikrarı bozmadan sürekli arttırarak, hizmet verdiğimiz kurumlar ve velilerimizin güven ve memnuniyet desteği ile çok daha yüksek kaliteyi birlikte yaşayabilmek dileğiyle …
Sorularınıza cevap bulmak ve hakkımızda bilgi almak için